Bio-com - výživové doplnky

REG-ENOR

Keď z tela vyčistíme nebezpečné baktérie, jedy, tak tým posilníme imunitný systém, spevníme zdravie a tým aj fyzickú a duševnú pohodu. Tomuto účelu slúžia výživové doplnky od spoločnosti Biocom v popredí s produktom REG-ENOR.

Všetci túžime mať dobré zdravie. Predpokladom zdravého života je bezchybná funkcia organizmu. V dnešnej dobe sa často stáva, že nezdravým stravovaním prijímame množstvo škodlivých látok, ktoré sa nahromadia a usadzujú v tkanivách a bunkách. Organizmus sa prekysličuje, dochádza k nadmernému rozmnoženiu húb a škodlivých baktérií, vzniká nadváha a obezita, nesprávna funkcia orgánov, čo môže byť príčinou mnohých, aj vážnejších ochorení.

Jeho užívaním sa podporujú užitočné baktérie,ktoré zničia candidu, baktérie, huby a plesne. Tým sa zlepší trávenie a postupne ubúdajú zdravotné problémy aj nadváha. Reg-enor je bez chemikálií, pomôže „naštartovať“ organizmus k správnemu fungovaniu. Užívanie Reg-enoru vyvoláva zvýšenú tvorbu žlče, a preto treba jesť také jedlá, ktoré podporujú vyprázdňovanie žlče a pankreatických enzýmov.

Žlč sa dostáva do črevnej sústavy, prečisťuje črevné steny, ničí organizmu škodlivé baktérie a huby, v hrubom čreve vytvára stopové prvky a mastné kyseliny nevyhnutné k správnej funkcii tela. Keď sa podarí odstrániť z tela škodlivé kvasinky a baktérie, tým pádom skončí aj prekysličenie a nepríjemné problémy. Posilňuje imunitný systém, detoxikuje. Pomáha pri cukrovke, zníži inzulínovú rezistenciu, pri dislexii, hepatitíde a iných pečeňových ochoreniach, pri prekyslení organizmu, pri nadváhe a pri opaku.A to je len pár príznakov, kde sú pozitívne výsledky.

Nadváha alebo chudosť je z dôvodu zlej funkcie tráviaceho traktu. Ak trávenie nie je dokonalé, tak dojde k prekysleniu organizmu, k premnoženiu škodlivých húb, dôjde ku candidiáde. Za to je zodpovedných cca 30 druhov húb, preto nesmieme vytvoriť podmienky k ich rozmnožovaniu.

A to zahŕňa, jesť také jedlá, v ktorých sa nemnožia huby (plesne). Musíme jesť také jedlá ktoré nekvasia, neobsahujú cukor, škroby, (ovocie s vysokým obsahom cukru, jedlá z cukru) nakoľko huby jedia cukor, vytvárajú toxíny, ktoré paralyzujú nervové ukončenia v črevách, zastavujú peristaltiku (posuv potravy v črevách), začnú sa rozmnožovať, vytvárajú plyny. Treba telu pomôcť s odstránením látok znižujúcim zásaditosť, spomedzi buniek odstrániť cudzie látky spôsobujúce zápaly, a ktoré vytvárajú podmienky k rozmnožovaniu húb, plesní a baktérií.

Detoxikácia organizmu

 

Náš organizmus musíme podporiť, aby sa začal zbavovať látok, ktoré ho zakysličujú. Aby sme sa zbavili hubových ochorení musíme odstrániť telu cudzie látky z medzibunkových priestorov, ktoré spôsobujú zápaly a vytvárajú optimálne podmienky pre množenie cudzopasníkov.

Chudnite bez obmedzení

 

Všetci túžime mať dobré zdravie. Predpokladom zdravého života je bezchybná funkcia organizmu. V dnešnej dobe sa často stáva, že nezdravým stravovaním prijímame množstvo škodlivých látok, ktoré sa nahromadia a usadzujú v tkanivách a bunkách.

Posilnite imunitu

 

Produkty BIOCOM posilňujú imunitný systém, detoxikujú, pomáhajú pri cukrovke, znížujú inzulínovú rezistenciu, pri dislexii, hepatitíde a iných pečeňových ochoreniach, pri prekyslení organizmu, pri nadváhe ...